W związku z trwającą pandemią koronawirusa, informujemy Państwa uprzejmie że zaplanowane wydarzenia mogą zostać przesunięte do chwili pełnego poluzowania obostrzeń.

Kwiecień 2021 r.

Wystawa

Wystawa pokonkursowa XX Wojewódzkiego konkursu twórczości plastycznej dzieci i młodzieży pt.: ”Moja ulubiona pora roku”.

Wystawa dostępna będzie dla odwiedzających bibliotekę od 6 kwietnia br. do końca miesiąca.
G
aleria Rotunda, gmach główny Miejskiej Biblioteki Publicznej im. prof. Wł. Studenckiego w Bytomiu. Plac Jana III Sobieskiego 3.

Spotkanie autorskie

Spotkanie z młodą poetką Julią Staszak, na którym autorka czytać będzie swoje wiersze oraz opowie o swojej twórczości. Spotkanie zostanie nagrane i opublikowane na bibliotecznym kanale YouTube i Facebooku.

.

UWAGA! PODANE TERMINY MOGĄ ULEC ZMIANIE.